BİLGİ ALMAK VE İLETİŞİM İÇİN

ALLAH’ IN VE RESULÜNÜN SELAM VE BEREKETİ ÜZERİNİZE OLSUN EY! HANE HALKI.

Allah’ ın izni ile her geçen gün sayımız artmakta. Yıllardır zikirde olan kardeşlerimiz olduğu gibi hergün yeni kardeşlerimizde aramıza katılmakta. Tüm kardeşlerimize daha fazla nasıl yardım edebiliriz. Onlara daha faydalı nasıl olabiliriz dedik. Bu düşünceden hareket ederek yeni bir sistem geliştirdik.

Bizler de gruplarımızda tefekkür çalışmalarına başladık. Değerli öğretmenlerimiz ve sevgili kardeşlerimizin destekleri ile dersler işlenen aktif DERSHANE haline getirme çabasına girdik. Hamdolsun Rabbimize çok güzel kocaman anfi şeklinde sınıflarımız oldu. Hergün dersler ve tefekkürler olan yeni başlayan kardeşlerimizin anlık merak ettiği konuları sorup cevap alabildiği eğitim grupları haline geldi tüm gruplarımız.

Zikre ilk başlayan kardeşlerimizi önce; ön bilgi verilen neler yapması gerektiğini anlattığımız bu yola yeni çıkmış kardeşlerimize alıştırma evresi olarak ÖNBİLGİLENDİRME eğitimleri verilen gruplarımıza alıyoruz ve gereken ön hazırlıktan sonra ANA GRUPLARIMIZA alıyoruz. Böylece ilk başlarda sorulan standart sorular ve kafamıza takılanları hallettikten sonra ana gruplarımızda tamamen zikrimizde bize verilen ilimlerin ortaya çıkması için tefekkür çalışmalarına yoğunlaşıyoruz.

Sizlerden isteğimiz aşağıda vereceğimiz telefon numaralarından bizlere ulaşın sizleride aramızda görmek istiyoruz  AYNI ÇATI ALTINDA birbirimizden haberdar olmak istiyoruz.

BİZLER TEVHİD EHLİYİZ. BİR OLANI BİRLEMEK, AYRIMLARI KALDIRIP VAHDETE ERMEK İSTEYENLERİZ. Etrafınızda henüz gruplarda olan eğitimlerden haberi olmayan kardeşlerimiz varsa lütfen bu kardeşlerimize de ulaşın bilgilendirin.

İRTİBAT İÇİN GÖREVLİ KARDEŞLERİMİZ

Kardeşlerimizden biriyle ister WhatSapp uzerinden yada SMS ile yazarak, isterseniz de arayarak iletişim kurabilir ve merak ettiklerinizi sorabilirsiniz…